Elektroniczne rozwiązania dla motoryzacji i tuningu

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Oprogramowanie i rozwoj 7 lata 6 miesiąc temu #591

  • Lui
  • Lui Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Posty: 47
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wacham sie pomiedzy det3 a easyecumicro.

Z detem mam dobre doswiadczenia ale wersja micro wydaje mi sie lepszym rozwiazaniem.

Kilka pytan mam
1. Oprogramowanie do micro jest takie samo jak do zwyklego i bedzie tez rozwijane ?
2. Cewki. Ktore sa aktywne ktore pasywne jak to odroznic? Na poczatek ma isc orginalna cewka z fiata 1.6 16v (bo taki silnik ma obsluzyc). Pozniej chcialbym COPy , jakie proponujecie?
3. Czym sie rozni wersja z interfejsem usb i bez . Czy ta bez pojdzie na przejsciowce rs-usb ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Oprogramowanie i rozwoj 7 lata 6 miesiąc temu #592

  • voytec
  • voytec Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 53
  • Otrzymane podziękowania: 1
Oprogramowanie te samo, czy będzie rozwijane to nie wien ale podejrzewam ze tak.
Cewki pasywne maja dwa piny, zasilanie i masa, aktywne maja naczesciej cztery piny. Zasilanie, masa, sygnał o masa sygnału.
Interfejs to kabel usb do łączenia z kompem. Czy pójdzie po rs'ie to nie wiem bo nie próbowałem ale wg. Mojej wiedzy idzie to zrobić tylko trzeba znać pinout albo oryginalny kabel.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Oprogramowanie i rozwoj 7 lata 6 miesiąc temu #594

  • Lui
  • Lui Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Posty: 47
  • Otrzymane podziękowania: 0
Myślę że nie będę bawił się w jakieś przejściówki tylko wezmę tą wersje USB.

Ściągnąłem wczoraj oprogramowanie żeby zobaczyć jak się obsługuje i nie mogę edytować map, przy osi obciążenia mam wszędzie 0 i nie mogę nigdzie wejść, mimo że daje tuning i jest napisane tuning offline. Zaraz jeszcze raz przejrzę instrukcję bo może coś przeoczyłem bo reszta jak na razie prosta i intuicyjna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Oprogramowanie i rozwoj 7 lata 6 miesiąc temu #595

  • Lui
  • Lui Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Posty: 47
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wada programu. Nie dostosowuje się do rozdzielczości 1024x600 i ucina okienka na dole . Da radę coś z tym zrobić?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Oprogramowanie i rozwoj 7 lata 6 miesiąc temu #596

  • voytec
  • voytec Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 53
  • Otrzymane podziękowania: 1
mape można edytować tylko po połączeniu ze sterownikiem, klikajać set ECU (NA DOLE PO LEWEJ) i TUNING :)

Nie ma możliwości zmiany rozmiaru okienka, strasznie irytujące to jest szczególnie jak się pracuje na 10 cali laptopie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Oprogramowanie i rozwoj 7 lata 6 miesiąc temu #597

  • Lui
  • Lui Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Posty: 47
  • Otrzymane podziękowania: 0
No to troche problem, zawsze w autach używałem netbooka, mały poręczny i długo bateria trzyma....

Zainstalowałem program do "przewijania" niemieszczących się aplikacji ale też nie daje rady bo program jest obcinany do mojej rozdzielczości i po przewinięciu nie ma dalej nic..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena