Elektroniczne rozwiązania dla motoryzacji i tuningu

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Nowe bajery w EE3+ czy będą ? 2 lata 5 miesiąc temu #2813

  • Assmen
  • Assmen Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
Hej jezdze na ee3+ juz pare lat w m50b25 z gt35 bez problemow, ale brakuje mi tu troche bajerow typu jakeis srogie marchewy szybsza odcinka itd :) czy jest mozliwsoc zmotywowania tworcy zeby cos podbajerzyc te parametry ? bo pops&bang szybka odcina z strzalami itd :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowe bajery w EE3+ czy będą ? 2 lata 5 miesiąc temu #2814

  • Tucio
  • Tucio Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 1
Jest na forum soft pod pops&bang ale nie robi dobrze :( poza tym jak go wgrałem to AFR nie działa wtedy na szerokopasmówce i nie wiem czy ma być aktywowany launch control (nawet jako switch input ) bo i tak nie strzelał jak hamowanie było silnikiem .


Bardziej by leżało gdyby było więcej wyjść i wejsc AUX a nie tylko jedno wyjście programowalne.
i np jakaś korekcja mówię tu głównie o użytkownikach z AC.
Albo wejścia AC pressure i wyjście na przekaznik sprzęgła, bo sterowanie jest już z jednego wyjścia programowalnego po temp wody itp. i dodanie np add 200 obr./min gdy AC ON oraz gdy wiatraki się włączaja po temp wody ( oprócz PID-a w ustawieniach krokowca ) ,no i jak nie ma ciśnienia w układznie nie włączy klimy. Oraz wiadomo jak jest WOT to AC off.
Przydał by się jakiś pseudo moduł chceck z wyjśćiem aby był jakiś raport podobnie jak w emu ( raport wbo2 , clt, tps itp ) i jakiś wtedy safe mode że zapłon cofnięty , odcinka do xxxx itp. bo niby wszystko działa ale nie wiesz kiedy coś się uszkodzi a jazda z lapkiem cały czas mija się z celem.

Ale wątpie aby się udało to zrobić , bo to ingerencja w elektronikę , dodanie więcej tranzystorów , chociaż gdyby udało się wyjścia COIL/IGN zrobić programowalne bo nie muszą być sztywnie do zapłonu a w tabelach wyjść zapłnu zrobić "none" jak się z nich nie korzysta , modyfikacja softu.
Patrząc na pinout oprócz tych które muszą być mamy 4ry piny niewykorzystane w dużej wtyczce (2e,1h,3j,3k)

Dawniej miałem VEMS-a ale sprzedałem z silnikiem i tam było przypisywanie wyjść ( zapłonem sterowałem z wyjścia stepper na cewkę z lanosa )

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Tucio.

Nowe bajery w EE3+ czy będą ? 2 lata 5 miesiąc temu #2815

  • oress
  • oress Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 197
  • Otrzymane podziękowania: 12
Mi cały czas do szczęścia brakuje tabel korekt IDLE vs Vbat i IDle vs IAT.
Definiowanie wyjść parametrycznych w zamian tych nie używanych również byłoby bardzo przydatne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowe bajery w EE3+ czy będą ? 2 lata 5 miesiąc temu #2831

  • Assmen
  • Assmen Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
No wlasnie szkoda ze projekt umarł aczkolwiek hwała u za to ze działa itd mimo wszytko jestem zadowolony bo fura smiga generuje moc itd ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena