Elektroniczne rozwiązania dla motoryzacji i tuningu

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

audi 80 2,3NG zimny ciężko zapala 2 lata 10 miesiąc temu #2726

  • merc124
  • merc124 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam mam kłopot ze swoją audi23NG EFI dec1 rano zapala dopiero za 3 ,4 razem kręcę rozrusznikiem tak po 15 sek i dopiero zapali, kręcąc długo można rozładować baterię i nie odpali ,obroty pływają po uruchomieniu i muszę poczekać z minutę żeby ruszyć, w czym jest problem? dawkę startową zmieniałem na max i w sumie bez zmian,gdzie tkwi błąd może ktoś mógł by mnie nakierować co i jak wystroić,jak się rozgrzeje to w miarę jedzie ale jest taki świst przy dodawaniu gazu w kolektorze ssącym czym to można zniwelować ,mam założony stożek dość blisko kolektora

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

audi 80 2,3NG zimny ciężko zapala 2 lata 9 miesiąc temu #2728

  • Kamil BB
  • Kamil BB Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 62
  • Otrzymane podziękowania: 0
po pierwsze stożek możesz sobie ubrać na głowę . Bo byle chinol spowoduje że w silniku będzie więcej piachu niż na składzie budowlanym.
Druga sprawa poprawna kalibracja czujników. Uchylenie zaworu biegu jałowego podczas rozuchowego.
Dawki startowe w parametrze engine start.
warmup
afterstart.
Jak jesteś z okolic Śląska to zapraszam poradzimy coś napewno przy samochodzie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

audi 80 2,3NG zimny ciężko zapala 2 lata 9 miesiąc temu #2734

  • merc124
  • merc124 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam serdecznie zmieniałem dawki startowe i nic mi to nie dało ,jeszcze spróbuje zrobić kalibracje czujnika temperatury może coś się zmieni o którym zaworze biegu jałowego piszesz ,gdzie on się znajduje? Jestem podkarpadzkie więc trochę daleko ....może pokierujesz mnie co i jak i uda mi się to jakoś ogarnąć. Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena