Elektroniczne rozwiązania dla motoryzacji i tuningu

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Bałagan po aktualizacji z 3.7.2 na 3.8.3 3 lata 3 tygodni temu #2662

  • oress
  • oress Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Posty: 197
  • Otrzymane podziękowania: 12
1) Brak osi obciążeń w mapach lambda w wersji 3.7.2 oraz bałagan na osiach i w mapach w wersji 3.8.3 - jak to naprawić w obu wersjach ? Dodam że w General Setup wszystkie osie poprawnie skonfigurowane a na mapie VE wyświetlane są poprawnie.
2)Jak wgrać wcześniej zapisane sety map do ECU skoro przyciski Send to ECU są nieaktywne a mapy w ECU totalnie rozwalone?




Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bałagan po aktualizacji z 3.7.2 na 3.8.3 3 lata 3 tygodni temu #2663

  • Kucza
  • Kucza Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 494
  • Otrzymane podziękowania: 62
To całkiem normalne że się rozjechały parametry bo pomiędzy tymi wersjami była reorganizacja obszarów pamięci pod zapis map i parametrów właśnie po to aby przyszłościowo ten efekt nie występował.

1) dla każdej mapy można wybrać co jest na osi obciążenia (Y). Klikasz prawym klawiszem myszy na mapie i zmieniasz.
2) należy nacisnąć tuning i wtedy można wysyłać zapisane sety do ECU.
Za tę wiadomość podziękował(a): oress

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bałagan po aktualizacji z 3.7.2 na 3.8.3 3 lata 3 tygodni temu #2664

  • oress
  • oress Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Posty: 197
  • Otrzymane podziękowania: 12
Dzieki Kucza, pomogło. Narazie doszedłem do ładu na sofcie 3.7.2 , znajdę czas, pobawię się z najnowszym i zdam relację

Już widzę że w kolejnej wersji softu, która mam nadzieję powstanie, przydała by się mapa gdzie na osi X sa obroty, Y obciążenie a w komórkach wpisywało by się maksymalny dopuszczalny procent korekcji sondy. Tak aby można było ustawic aby w większych obciążeniach udział sondy mógł być mniejszy a nie same sztywne granice działania snody jak to jest teraz w opcji Regulator Settings.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez oress.
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena