Elektroniczne rozwiązania dla motoryzacji i tuningu

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Podłączenie EE3+ M104 3.2 6 lata 9 miesiąc temu #1383

  • Thoruba
  • Thoruba Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
To wyjscia na cewki są rozwinięte w programie a wyjscia na zaplonowe moduły nie są rozwiniete. Czyli ustawien cewek jest tyle ile ich ładowań/eventów, a ustawień sygnałów na moduły zapłonowe tyle ile wyjść. Wydaje mi się że nie przewidziałeś tego że jednym wyjściem logic level na moduly zaplonowe mozna ladowac przynajmniej dwie cewki na raz. Z tego samego powodu liczba ustawialnych cylindrow jest tylko 8, a nie 12. czy tak?

Shadow555 pisze:
"Dobrze by było gdyby w programie ilość dostępnych eventów zmieniała się wraz z ustawieniem ilości cylindrów lub dostępna była by opcja "BRAK" to by poprawiło intuicyjność. Przydała by się również lekka aktualizacja instrukcji obsługi."

...na 100%

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Podłączenie EE3+ M104 3.2 6 lata 9 miesiąc temu #1386

  • Kucza
  • Kucza Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 494
  • Otrzymane podziękowania: 62
Pewnie można by było zrobić inaczej, ale wydaje mi się, że tak jest ok.
Przykład dla R6 i cewek aktywnych podłączonych po dwie do kanału IGN: czyli dwie do IGN1, dwie IGN2 i dwie do IGN3. W programie ustawiamy trzy eventy: Event1 IGN1 i np. COIL1, Event2 IGN2 i COIL2, Event3 i COIL3. Event 4 nie będzie wywoływany dla ustawień liczby cylindrów na 6. A jak chcemy cewki podłączyć jedna do jednego wyjścia IGN to ustawiamy przykładowo: Event1 IGN1 i IGN5, Event2 IGN2 i IGN6, Event3 IGN3 i IGN4.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Podłączenie EE3+ M104 3.2 6 lata 8 miesiąc temu #1390

  • Thoruba
  • Thoruba Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
No niby jasna sprawa,teraz. Ale w przypadku braku instrukcji nie był bym pewien jak poustawiać zapłon. Jest już na tym forum kilka akapitów które miło by było widzieć w nowych instrukcjach. Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena