Elektroniczne rozwiązania dla motoryzacji i tuningu

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Obsługa triggera z Fiata 126p elx 3 lata 5 miesiąc temu #2555

  • MArcin91
  • MArcin91 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy jest możliwość dodania do EE3 lub EEmicro obługi triggera z Fiata 126p elx od modułu zapłonowego nanoplex? Trigger składa się z niesymetrycznie umiejscowionych 3 zębów. Między pierwszym zębem, a drugim kąt rozwarcia wynosi 32*, natomiast między drugim, a trzecim 80*. GMP następuje 10* za trzecim zębem.

Na rysunku trigger z cinqucento 700, który jest praktycznie identyczny z tym z 126p z jedną różnicą. Jest lustrzanym odbiciem tego ze 126p z uwagi na inny kierunek obrotu wału korbowego. (cc700 w lewo, 126p w prawo).
obrazki.elektroda.pl/36_1263561374.jpg


Przykładowe zdjęcie koła ze 126p el
i.imged.pl/kolo-pasowe-fiat-126p-elegant...126p-elegant-2-2.jpg

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Obsługa triggera z Fiata 126p elx 3 lata 5 miesiąc temu #2556

  • żeber
  • żeber Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie ma sensu dodawać takiej opcje do ee3. Szybciej i prościej założyć Triger 36-1 lub 60-2 na przykład z corsy B i postawić Fiata na EasyEcu3 lub micro i mamy malucha na wtrysku a potem turbo itd itp pozdro

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Obsługa triggera z Fiata 126p elx 3 lata 4 miesiąc temu #2559

  • MArcin91
  • MArcin91 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Z tym turbo to akurat trafiłeś bo mam 650 turbo tyle że narazie na gaźniku. Mam dedykowany, cięty laserowo wieniec 36-1 bo planowałem opcję Det3+edis (det3 ma duże problemy z dogadaniem się z nanoplexem). Nawet już go odpaliłem na edisie, ale coś kulał odczyt obrotów z wału (może to przez przez fiatowski czujnik wału, który średnio dogaduje się z edisem).
photos.app.goo.gl/CNQVyhGudugGu8LGA

To co mnie denerwuję to utrudniony dostęp do filtra oleju dlatego pytałem o opcję z dopisaniem obsługi seryjnego triggera. Jak nie ma takiej opcji to narazie będę drążył temat z det3+edis.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez MArcin91.
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena