Elektroniczne rozwiązania dla motoryzacji i tuningu

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Silniczek krokowy wolnych obrotów ( nie zawór) sprawdzenie i regulacja. 7 miesiąc 1 tydzień temu #3233

  • pisko1
  • pisko1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
Cześć Witam,
Mam podłączony  silniczek wolnych obrotów od LPG który sterował dawką gazu taki jak na zdjęciu, nie wiem na ile on się sprawdzi w tej roli, ale jak mogę go sprawdzić czy w ogóle działa i reguluje ? Oraz jak go ustawić w programie, bo w instrukcji chyba nie za wiele na ten temat jest napisane, o ile nie jest ona ostatnio uaktualniona.
Będę wdzięczny za jakieś wskazówki.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Silniczek krokowy wolnych obrotów ( nie zawór) sprawdzenie i regulacja. 7 miesiąc 1 tydzień temu #3234

  • luckash
  • luckash Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 69
  • Otrzymane podziękowania: 10
Musisz poszukać pary cewek i podpinasz pod wyjścia stepper. Najlepiej poszukaj dokumentację od tego krokowego może są opisane piny. Jak dasz źle polaryzację to nie będzie działał poprawnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Silniczek krokowy wolnych obrotów ( nie zawór) sprawdzenie i regulacja. 7 miesiąc 1 tydzień temu #3235

  • pisko1
  • pisko1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tak, to wiem, ale jak go sprawdzić czy w ogóle działa, bo przejścia ma na cewkach jak sprawdzałem miernikiem, a polaryzację też zamieniałem, raz na jednym uzwojeniu, raz na drugim.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena