Elektroniczne rozwiązania dla motoryzacji i tuningu

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Problemy z mapą boost 4 lata 3 tygodni temu #2390

  • hubos21
  • hubos21 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Posty: 44
  • Otrzymane podziękowania: 1
Ostatnie dwa dni trochę mi się wolne obroty "rozregulowały", dzisiaj podłączyłem się żeby podejrzeć i zmieniając wartości w mapie boostu nie ma żadnej reakcji, obojętnie czy wpiszę 0, 10, 20 czy 180 obroty są cały czas takie same, w IDLe działa ładnie, każda zmiana wartości nawet o 1 jest widoczna

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez hubos21.

Problemy z mapą boost 4 lata 3 tygodni temu #2391

  • Leetveen
  • Leetveen Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 5
jezeli uzywasz wersji 1.5 to trzeba wlaczyc ta opcje w sekcji wolnych obrotow, nie testowalem ale Kucza o tym pisal

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problemy z mapą boost 4 lata 3 tygodni temu #2392

  • hubos21
  • hubos21 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Posty: 44
  • Otrzymane podziękowania: 1
Właśnie ja mam 1.4. Wgrałem 1.5 ale wróciłem na 1.4 może przez to mi się coś popieprzyło, muszę skasować projekt i zrobić chyba nowy projekt, poimportować wszystko bo krokowy sprawny w IDLE można podbijać ładnie

Przestawiałem dzisiaj ze 120hz na 240 i 480 ale nie wiem czy coś to zmienia bo nie widać żadnej różnicy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez hubos21.

Problemy z mapą boost 4 lata 3 tygodni temu #2393

  • Leetveen
  • Leetveen Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 5
tez to zauwazylem ze pewne rzeczy ustawione w 1.5 po powrocie na 1.4 dalej sa w niewidzialnych ustawieniach i moga blokowac funkcje.. w moim przypadku po powrocie na 1.4 nie bylo strojenia na zywo wiec uznalem ze powrot do 1.4 jest juz niemozliwy, nawet flashowanie FW nic nie dawalo do kazdej dostepnej wersji

wskakuj na 1.5 i ustawiaj jak nalezy, bo wyglada na to ze tez nie masz alternatywy, pamietaj o waznej kwestii, wersje FW 1.5 sa polaczone z odpowiednimi wersjami PP, uzycie nowszego PP ze starszym FW bedzie powodowalo takie sytuacje jakie teraz masz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problemy z mapą boost 4 lata 3 tygodni temu #2394

  • hubos21
  • hubos21 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Posty: 44
  • Otrzymane podziękowania: 1
Muszę się zebrać w końcu i to ogarnąć :D Miałem przez chwilę myśl, żeby zmienić ori ECU i wiązkę na ten z ABK i zostawić tam sterowanie wolnymi obrotami a DEC by sterował paliwem + konwersja maf-map ale pewnie by trzeba było też mapę zapłonu zmienić w ECU z ABK

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problemy z mapą boost 4 lata 3 tygodni temu #2395

  • Leetveen
  • Leetveen Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 5
ogarniecie wolnych obrotow to wyczyn, ale da sie to ustawic w decu przy zalozeniu ze krokowiec dziala perfekcyjnie, w 1.4 mialem juz to dosc dopracowane bez mapy boostu, po perypetiach z beta wersjami 1.5 tez juz jest w miare dobrze, ale i tak zmieniam krokowiec na nowy bo ten 20-letni zaczyna juz glosno pracowac i czasami ma problem ze zmiana o 2-3 punkty i to powoduje ze zawiesza sie podnoszac obroty silnka o 500 na chwile. Eksperymentalnie wyzerowalem korekty lambdy i jest duzo lepiej. AFR na wolnych w okolicach 14.7

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena