Elektroniczne rozwiązania dla motoryzacji i tuningu

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Brak zasilania z DEC na wtryskiwacze 5 lata 5 miesiąc temu #1890

  • Rafalek2422
  • Rafalek2422 Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam koledzy u mnie jest ten sam problem samochód odpala na chwilę po czym gaśnie sygnał jest tylko chwilowy na wtryski później zanika wysyłałem już sterownik do Kętrzyna podobno jest sprawny a mi już ręce opadają żaden elektronik u mnie nie chce się podjąć naprawy widząc to cudo może ktoś z was jest w stanie mi pomóc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Brak zasilania z DEC na wtryskiwacze 5 lata 5 miesiąc temu #1891

  • Kucza
  • Kucza Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 494
  • Otrzymane podziękowania: 62
Rafalek2422, piszesz naprawy, czyli auto chodziło i przestało tak? Jak sprawdziłeś, że po odpaleniu sterownik nie generuje sygnałów sterujących wtryskiwaczami? Czy potrafisz podłączyć się komputerem do sterownika DEC? I czy jesteś w stanie zorganizować się tak aby mieć na komputerze internet, żeby można było połączyć się zdalnie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Brak zasilania z DEC na wtryskiwacze 5 lata 5 miesiąc temu #1892

  • Rafalek2422
  • Rafalek2422 Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Samochód był u elektronika stwierdził że jest tylko chwilowy sygnał na wtryskiwacze potem całkowicie zanika czasami jest tak że samochód potrafi przez tydzień jeździć na PB.A komputerem wogole nie można się połączyć z centralą. Jest jeszcze taki objaw gdy chodzi na benzynie jest wszystko ok ale gdy przestanie to również jest problem z gazem bo po krótkiej jeździe zaczyna strzelać jakby tracił iskre ale gdy jest wszystko sprawne jeśli chodzi o benzynę jest wszystko w porządku

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Brak zasilania z DEC na wtryskiwacze 5 lata 5 miesiąc temu #1893

  • Rafalek2422
  • Rafalek2422 Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tak samochód chodził w pewnym momencie zgasł i od tej pory jest z tym problem dodam jeszcze gdy przestanie chodzić na benzynie strasznie wzrastają mu obroty na gazie gdy czasami złapie na benzynie jest wszystko ok

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Brak zasilania z DEC na wtryskiwacze 5 lata 5 miesiąc temu #1894

  • Pawel
  • Pawel Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 0
Miałem to samo spróbuj dać dobre kable. Masę bezpośrednio z akumulatora a plus daj gdzieś ze stacyjki po bezpieczniku 2A a żeby to zadziałało zmostkuj (pin 01-Masa GND ) z ( pin 09-Analog GDN) powinno wszystko ruszyć :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Brak zasilania z DEC na wtryskiwacze 5 lata 5 miesiąc temu #1895

  • Rafalek2422
  • Rafalek2422 Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzięki kolego dzisiaj spróbuję

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena