Elektroniczne rozwiązania dla motoryzacji i tuningu

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

EasyEcu 3 - pytania 4 lata 10 miesiąc temu #2094

  • TT quattro
  • TT quattro Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 36
  • Otrzymane podziękowania: 0
Hallo my englisch is not good Vetter for my is übersetzer polnisch deutsch please help mie or for my a Germany Software?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

EasyEcu 3 - pytania 4 lata 10 miesiąc temu #2095

  • Kucza
  • Kucza Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 494
  • Otrzymane podziękowania: 61
Please use google translate!
translate.google.de/?hl=pl&tab=wT

There is no German software. Please write what engine do you have, what kind of trigger and what is your problem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

EasyEcu 3 - pytania 4 lata 10 miesiąc temu #2096

  • Gacekk
  • Gacekk Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 78
  • Otrzymane podziękowania: 4
Yes, English would be a better for understand

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

EasyEcu 3 - pytania 4 lata 5 miesiąc temu #2235

  • Hatsan
  • Hatsan Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 0
na dniach mam zamiar kupić ee3+ a juz teraz zbieram informacje.
Rozumiem,że ten czujnik położenia wału bedzie działał poprawnie allegro.pl/oferta/czujnik-obrotow-walu-s...9-m50-m52-7881001744 , pytanie jak bym kupił jakis tani zamiennik np delphi , jak współpracują zamienniki z ee? czy lepiej kupowac oryginał?


Następne pytanie czy do czujników temp. mogę podpinać zarówno ee jak i inne zegary? bo mam defi advance zd


Ze schematów nie jasno wynika czy ee3+ ma wbudowany kontroler afr i wystarczy podpiąc do wejścia AIN1 samą sonde czy juz sygnał z kontrolera? Teraz patrze i na sklepie pisze ze jest wbudowany a na stronie głównej easyecu pisze ze z wykorzystaniem zewnętrznego kontrolera

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Hatsan.

EasyEcu 3 - pytania 4 lata 5 miesiąc temu #2236

  • Kucza
  • Kucza Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 494
  • Otrzymane podziękowania: 61
Kontroler jest wbudowany (wtedy podłączasz sondę LSU 4.9 do specjalnego złącza w EasyEcu), możesz też podłączyć zewnętrzny kontroler, który ma wyjście napięciowe 0-5 (charakterystyka seryjnie dostosowana do produktów firmy Innovatemotorsport).

Nie rozumiem dokładnie o co Ci chodzi z czujnikiem temp. chłodziwa, czy chcesz jeden czujnik współdzielić przez obe urządzenia? Raczej się tak nie da.

Co do czujnika położenia wału to nie wiem przypadkiem czy z tym siemensem nie będzie problemu. Wiem, że któryś siemens to jakiś dziwny czujnik. Może użytkownik żeber mógłby podpowiedzieć jaki ma czujnik w swoim M50?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

EasyEcu 3 - pytania 4 lata 5 miesiąc temu #2237

  • Hatsan
  • Hatsan Avatar
  • Wylogowany
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 0
Z czujnikami chodzi mi czy mogę wziąć sygnał z czujnika temp. na easyecu i na wskaźnik ? to samo z egt czy z termopary moge wziac sygnał na wskaznik i SA?

A znasz z pamięci z czego mozna by czujnik połozenia wału wsadzic, żeby sprawdzony był z ee?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena